Podpory stropowe

Eurobud jest firmą oferującą w swoim katalogu usługowym metalowe podpory stropowe (zwane także stemplami budowlanymi) na wynajem. Podpory służą jako wzmocnienie istniejących elementów konstrukcyjnych oraz umożliwiają i zabezpieczają pracę związaną między innymi z działaniami remontowymi czy też ze wznoszeniem nowych budynków. Dzięki regulacji wysokości umożliwiają one szybkie i precyzyjne wsparcie stropów, a także belek i podciągów. W odróżnieniu od podpór drewnianych, nie wymagają przycinania i klinowania.

Wynajmowany przez naszą firmę sprzęt budowlany zapewni Państwu i Państwa pracownikom solidne wsparcie techniczne podczas wykonywania szalunków stropowych na większych przestrzeniach i umożliwi dokładne, ale i efektywne wypełnienie powierzonych zleceń przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wynajęcia modelu mieszkaniowego z regulacją wysokości od 2,20 – 4, 40 m firmy RINGER, dzięki któremu zoptymalizują Państwo czas wkładany w rozstawienie sprzętu budowlanego. Mogą Państwo również liczyć na fachowe wsparcie ze strony naszych monterów i szybkie dostarczenie zamówionych elementów na miejsce.