Rusztowania warszawskie

Firma Eurobud oferuje wynajem rusztowań warszawskich, które są jednymi z najbardziej uniwersalnych konstrukcji wykorzystywanych w budownictwie wysokościowym. Dzięki takim samym modułom rozłożenie rusztowania warszawskiego nie sprawi Państwa pracownikom żadnego kłopotu (do czego przyczyni się również niewielka waga poszczególnych elementów). Przy zastosowaniu dodatkowego osprzętu takiego jak kółka czy drabinki (dostępne w naszej ofercie) rusztowanie warszawskie na wymiar stanie się przyjazne w użytkowaniu.

Stosowane przy pracach murarskich, tynkarskich, malarskich, montażowych, spawalniczych, instalacyjnych, szklarskich, itp. konstrukcje kolumnowe są chętnie użytkowane ze względu na łatwość montażu oraz możliwość stosowania m.in. jako przyścienne i mobilne. Gwarantują bezpieczne prowadzenie prac wysokościowych na zewnątrz oraz we wnętrzach. Odpowiednie łączenie poszczególnych części nadaje całej konstrukcji stabilności, która nie zawiedzie Państwa i Państwa pracowników. Z pomocą naszych monterów instalacja przebiegnie fachowo i bezusterkowo.

Rusztowania warszawskie na wymiar – cechy:
– Prostota montażu – mogą być montowane przez jednego pracownika,
– Bezpieczeństwo i pewność – konstrukcja i sposoby mocowania właściwie wykluczają błędy montażowe,
– Regulowana wysokość – każda ramka warszawska zwiększa wysokość rusztowania o ok. -80cm, Wiele zastosowań – od rusztowań mobilnych, aż po przestrzenne i wieżowe,
– Szeroki podest roboczy (wymiar 160x160cm).

Zachęcamy do zapoznania się z naszym sprzętem na wynajem, który pozwoli Państwu sprawnie rozpocząć i wykonać czynności budowlane. Nasza firma zapewni Państwu szybki transport i profesjonalne wsparcie przy stawianiu instalacji.