Zsyp budowlany

Zsypy budowlane powinny cechować się wytrzymałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia związane z ich użytkowaniem, co odgrywa ważną rolę przy wynoszeniu gruzu z pomieszczeń. Ten prosty w obsłudze i pomocny między innymi przy remontach rękaw budowlany składa się z elementów, które można bezproblemowo ze sobą połączyć i których ilość można dopasować do potrzebnej wysokości. Cechy te usprawniają pracę, szczególnie przy szeroko zakrojonych modernizacjach jak i przy remontach w domach jednorodzinnych.

Właściwy wybór rękawa przenoszącego gruz

Jako firma Eurobud zajmujemy się wynajmem sprzętu budowlanego na potrzeby klientów indywidualnych jak i biznesowych. Wesprzemy Państwa przy doborze odpowiedniego zsypu transportowego, co pozwoli Państwu i Państwa pracownikom w sposób efektywny wykonywać swoje obowiązki. Dzięki wykorzystaniu tego prostego w montażu zsypu do gruzu zadbają Państwo o czystość i higienę wszelkich przeprowadzanych prac remontowych. Przytwierdzony w celu zapewnienia bezpieczeństwa do miejsca, w którym będzie się z niego korzystało i usuwało gruz, solidny rękaw spustowy doskonale spełni swoje zadanie.

Zsypy stają się nieodzownym elementem zaplecza instalacyjnego zapewniając:

  • usprawnienie czynności przy jednoczesnym optymalnym utrzymaniu czystości
  • transport odpadów bezpośrednio do pojemników usytuowanych pod odnawianym obiektem
  • charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, mogą być wykorzystane również do transportu zboża, węgla, piasku, śmieci
  • możliwość dopasowania wielkości danego kompletu elementów do wysokości obiektu
  • stożkowy kształt pojemników umożliwia łatwe wsuwanie jednego elementu w drugi (oszczędność miejsca w transporcie).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu rękawów budowlanych (wynajmujemy sprzęt o długości 3 – 19 m i mocowany łańcuchami).